Šipka
Šipka

Stravování

Stravování

Obědy na ZŠ Gollova dováží firma Gastron. Z kapacitních důvodů není zatím možné v jídelně vydávat více než jedno vybrané jídlo, proto je možné objednat pouze jedno stejné jídlo pro všechny děti.

 

Platby za obědy se hradí na účet školní jídelny ZŠ Kaplického 5470642/0800, a to měsíčně zálohově. Při platbě se uvádí přidělený variabilní symbol, jméno a příjmení žáka. Cena jednoho obědu ve školním roce 2018/2019 pro dítě je 24 Kč.

 

V případě dotazů ohledně plateb se prosím obracejte přímo na vedoucí jídelny paní Lenku Janusovou (+420 739 344 930).

Obědy z Ánandy

Rodičovský kruh stravování nabízí organizaci obědů z vegetariánské restaurace Ánanda. Pokud rodiče preferují tento druh stravování, pak prosím kontaktujte vedoucí kruhu a domluvte objednávání obědů.


Cena za oběd včetně dovozu je 45 Kč, cena oběda i s polévkou je 55 Kč. Obědy se vozí a vydávají ve skleněných nádobách, které zajištuje spolek. Obědy se hradí jednou měsíčně na vyzvání vedoucího kruhu.

 

 

Ico Waldorfské třídy Liberec
odloučené pracoviště ZŠ Kaplického
působiště Gollova 394/4, Perštýn, Liberec 460 01
Ico info@waldorfsketridyliberec.cz
Vychovávat lidi, kteří jsou schopni vnímat všechno, co se děje ve světě, kteří mohou každého dne, vidí-li něco nového, své pocity, své úsudky vyvíjet podle této novosti. Nesmíme vychovávat lidi spokojené se sebou, uzavřené do svého nitra, nýbrž musíme vychovávat lidi, kteří mohou svobodně a otevřeně předstupovat před svět a kteří mohou svobodně a otevřeně jednat ve smyslu toho, co je prospěšné světu.

Rudolf Steiner

NAŠE ŠKOLAIcoKALENDÁŘ AKCÍIcoAKTUALITYIcoPODPOŘTE NÁSIcoKONTAKT © Waldorfské třídy Liberec, Designed and developed by 5Q